mlogo.png

ŞAMPİYON DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Müdürlüğümüzün 171. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası sonuçlandı.

Final maçı öncesi Kuruluş Yıldönümü anısına düzenlenen Yıldızlar maçında Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve Kurumumuzun üst düzey yöneticileri gösteri maçı yaptı.

Düzenlenen turnuvada Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü futbol takımı şampiyon oldu. Şampiyon takımın kupasını Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI  verdi.

Çok çekişmeli geçen final maçı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Ankara I. Bölge Müdürlüğü arasında oynanırken, Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü, Ankara I. Bölge Müdürlüğünü  penaltılarla geçerek ipi göğüsleyen taraf oldu.

Diğer taraftan Ankara I. Bölge Müdürlüğü ikinci olurken, üçüncülüğü ise Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Ankara Kadastro Yenimahalle Birimleri paylaştı.

Maçın ardından Kupa Törenine geçilerek, şampiyon olan Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün kupasını Genel Müdürümüz verdi. Diğer takımlar kupa ve şiltlerini Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün üst düzey yöneticilerinden aldı.

Turnuvada ayrıca en centilmen oyunculara, en centilmen takımlara ve turnuvada emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.

Kupa töreninde konuşan Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekerek, bu tür sportif faaliyetlerin kurum aidiyet duygusunu pekiştirdiğini belirtti.

Şampiyon takımı tebrik eden Genel Müdürümüz, oyuncular ile fotoğraf çektirdi.

Kupa törenini ardından her yıl geleneksel olarak düzenlenen pasta kesim töreni gerçekleştirilerek, aile fotoğrafı çektirildi.