mlogo.png

-A A +A

Sakarya İli Erenler İlçesi Kaymakamı ve Müdürlüklerimizi ziyaret.

Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU ve Bölge Müdür Yardımcımız Şıhhamit KARPINAR, 15 Şubat 2017 günü Sakarya ili Erenler İlçesi Kaymakamı Sayın Salih KARABULUT ve Tapu Müdürümüz Tevfik ADICAN'ı makamında ziyaret ederek ilçeye yeni atanmaları nedeniyle hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İlçedeki Tapu Müdürlüğümüz ve Kadastro Birimimizin Hükümet Konağındaki yer darlığı konusunda alternatif çözümler üzerinde görüşülerek kurumsal çalışmalarımız hakkında bilgiler verildi.

Daha sonra Tapu Müdürlüğümüz ve Kadastro Birimimiz ziyaret edilerek çalışma arkadaşlarımızla sohbet edildi, çalışmaları izlendi, sorunlar ve çözüm önerileri ve beklentileri hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapılarak, eksiklikleri mevcut imkanlar ölçüsünde karşılanmak üzere not alındı.

2016 yılında önemli bir sorun olmaksızın yürütülen başarılı çalışmaları nedeniyle yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür edilmiştir.

İstanbul ili Eyüp İlçesi Kaymakamlığı, Kocaeli ili Gebze Kaymakamlığı ve şimdide Sakarya İli Erenler Kaymakamlığı dönemlerinde aynı görev bölgemizde çalışmaları nedeniyle Bölge Müdürümüzün uzun yıllardan beri tanıdığı ilçe Kaymakamımızın organizasyonunda, Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK, Sakarya Kadastro Müdürümüz Ömer AY, Belediye Bşk.Yrd.Muhammet KIRATLI, İşadamı Bülent KARAASLAN, Erenler Tapu Müdürümüz Tevfik ADICAN, Adapazarı Tapu Müdürümüz Hasan KARA ve Serdivan Tapu Müdürümüz Cemil ŞENTÜRK'ünde iştiraki ile akşam yemekli toplantı düzenlenerek geç saatte İstanbul'a hareket edilmiştir.