logo.png

PTT İle İşbirliği Protokolü

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile PTT A.Ş. arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK tarafından imzalanan protokole göre, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sistemi üzerinden düzenlenen dataların, PTT Birleşik Posta Sisteminde posta gönderisi veya 7201 sayılı Tebligat Kanunu uyarınca hazırlanan Tebliğ Evrakı haline dönüştürülüp, alıcısına teslimi ile kayıtlı gönderilerin takibi işlemlerini kapsayan ve personelimizin ‘www.epttavm.com’ web sitesinde satışa sunulan ürünleri uygun fiyatlarla alabilmeleri ve PTT A.Ş. hizmetlerinden kampanyalı olarak yararlanabilmeleri amaçlanıyor.

Protokolün imzasında konuşan Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, günümüzde gelinen teknoloji alanındaki gelişmelere işaret ederek, son yıllarda önemli atılımlar gerçekleştiren PTT’nin teknolojiyi çok iyi kullanan bir kurum olduğunu söyledi. Ülkemizin iki güzide kurumu arasındaki işbirliği protokolünde emeği geçen herkese teşekkür eden ADLI, "Bu protokolün kurumlarımıza ve memleketimize büyük katkı sağlayacağına inanıyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

PTT Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK ise, ülkemizin iki önemli kurumu arasındaki işbirliğinin önemine işaret ederek, "Bu protokolün kurumlarımıza, memleketimize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yaptığı hamleleri takdirle izlediklerini belirten PTT Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK, "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün başarılarının daim olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından işbirliği protokolü imzalandı.