PERSONEL İLE EMEKLİLER İFTARDA BULUŞTU

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, kurumu güçlü yapanın sadece köklü geçmişi olmadığını aynı zamanda güçlü birlik ve beraberlik duygusu olduğunu dile getirdi.

Kuruluşunun 172. Yılını kutlayan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kurum personeli ile emeklilerini bir araya getiren iftar organizasyonu düzenledi.

İlbank Sosyal Tesislerinde düzenlenen ve Ziraat Bankasının katkılarıyla gerçekleştirilen iftar yemeği programı kurum İmam’ı Naci Kartal’ın Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü M. Zeki Adlı, iftar öncesi bütün masaları gezerek personele ve misafirlere ayrı ayrı “hoş geldiniz” dedi.

Konuşmasında söz konusu iftar buluşmasının kurumdaki birlik ve beraberlik duygusunun bir yansıması olduğunu kaydeden Genel Müdür Adlı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün gücünün sadece iki asırlık köklü geçmişinden değil aynı zamanda kurum aidiyet duygusunun yüksek olmasından da ileri geldiğini hatırlattı ve iftar yemeği programında emeği geçenlere teşekkür etti.

Genel Müdür Adlı’nın ardından mikrofon duygularını dile getirmesi için kurum emekli personeline verildi.

Programın sonunda bir de sürpriz vardı. Üzerinde “Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 172 Yaşında” yazısı bulunan pasta, Genel Müdür Adlı ve beraberindekiler tarafından kesildi.