mlogo.png

-A A +A

Özgeçmiş

kucuk100_cevdet_kilic.jpgBölge Müdürümüz Sayın Cevdet KILIÇ 16.10.1972 tarihinde Ağrı İli, Eleşkirt İlçesi Öztoprak köyünde doğdu. İlköğrenimini Eleşkirt’te, ortaöğrenimini Ankara Tapu Kadastro Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamlayarak 1991 yılında memuriyet görevine başladı. 2000 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde lisans, 2004 yılında aynı üniversite Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yönetim Organizasyon üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Aynı enstitüde Ekonomi alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Mesleki hayatında sırasıyla harita kadastro teknisyenliği, kontrol memurluğu, müdür yardımcılığı, müdür ve şube müdürlüğü görevlerini yürüttü. 25.01.2011 tarihinde Van Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak atandı. 15.09.2014 tarihinden itibaren Eskişehir Bölge Müdürlüğünde görevine devam etmektedir.

Küreselleşme ve Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilişim Çağı Yönetim Kademeleri, Çatışma Yönetimi ve Örgütsel Kültür alanlarında çalışmaları bulunan Bölge Müdürümüz Sayın Cevdet KILIÇ'ın kurumsal düzeyde de çalışmaları bulunmaktadır. İngilizce bilmekte olup öğretmen Sebahat KILIÇ ile evli, 3 çocuk babasıdır. Bölge Müdürümüz Sayın Cevdet KILIÇ' ın yapmış olduğu çalışmalarından bazıları aşağıda yer almaktadır.