mlogo.png

-A A +A

Ortaca Belediyesi ile TAKPAS Protokolü imzalandı.

Muğla-Ortaca Belediyesi’nce,  halka hizmet verilir iken, emek ve zaman kaybının yaşanmaması, daha hızlı ve tasarruflu bir şekilde hizmet sunulabilmesi amacıyla Tapu ve Kadastro XVIII. Bölge Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro Paylaşım Sistemi (TAKPAS) protokolü imzalandı.

  

TAKPAS protokolü, Muğla-Ortaca Belediye Başkanı  Hasan KARAÇELİK  ile Bölge Müdür Vekili Süleyman ÖZEN tarafından imzalandı. Protokol sırasında Bölge Müdür Yardımcısı Halil Nafiz BAYINDIR ,Halkla İlişkiler Şb. Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR, Ortaca Tapu Müdürü Ramazan DOĞAN, Muğla Kadastro Müdürü Ali ÇELİK  hazır bulundular. İmzalanan protokol sayesinde artık Muğla-Ortaca Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü işlemleri online olarak daha hızlı, masrafsız ve güvenli bir şekilde yapılabilecektir

 

Bölge Müdür Vekili Süleyman ÖZEN “ Bu projemizin Muğla-Ortaca Belediyesi’ne ve Ortaca  halkına hayırlı olmasını diliyorum. Bu proje ile Belediyemizin Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinden aldığı hizmet ile iş ve işlemlerinde büyük kolaylık sağlanacak olmasının, Kurum olarak mutluluğunun yaşandığını  “ ifade ettiler.