Organizasyon Şeması

Hasan ÖZALBAN
Bölge Müdürü

Hasan ÖZALBAN,1969 yılında Giresun’da doğdu.1986 yılında Ankara Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinden mezun oldu.1986 yılında Diyarbakır Kadastro Müdürlüğünde iki buçuk ay teknisyen olarak görev yaptı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Jeodezi ve Fotogrametri bölümünden mezun oldu. 1990- 1991 yıllarında kendi bürosunda çalıştı.1992 yılı Ocak ayında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Nirengi Şubesinde göreve başladı. (1992 yılı Eylül ayı -1993 yılı Mart ayı)  tarihleri arasında görevine ek olarak, Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinde etüt öğretmenliği yaptı. 1993 yılında kısa dönem askerlik görevini yaptı.

1996 yılının Mayıs ayında A.P.K Dairesi Başkanlığında Mühendislik görevine başladı. 1996 yılının Kasım ayında Üsküdar Kadastro Müdürlüğüne Mühendis olarak atandı.2006 yılına kadar Kontrol Mühendisi olarak görev yaptı.2006 yılında bir süre Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Aynı yıl Malatya Kadastro Müdürü olarak görevine başladı.

24.01.2011 tarihinde itibaren Samsun Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.

2009 yılında Genel Müdür tarafından takdirname ile ödüllendirildi. 2011-2016 yılları arasında 5 farklı Vali tarafından  5 başarı ve 1 üstün başarı belgesi ile taltif edilmiştir. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olan Bölge Müdürü Hasan ÖZALBAN, evli ve 2 çocuk babasıdır, orta derecede İngilizce bilmektedir.

Hasan UZUN
Bölge Müdür Yardımcısı
Erdal SOYSAL
Bölge Müdür Yardımcısı
Muzaffer MERT
Bölge Müdür Yardımcısı
Ahmet YILDIZ
Arşiv Hizmetleri Şube Müdürü
Şaduman MALKOÇ
Kalite, Halkla İlişkiler ve Hizmet Değerlendirme Şube Müdürü
Kadir SULU
İşletme Şube Müdürü
Mehmet KÖSE
Destek Hizmetleri Şube Müdürü
Nihal BAYRAKTAR ÇÖL
İnsan Kaynakları Şube Müdürü
Ömer AKSOY
Hukuk Denetim Şube Müdürü
Recep DEMİRCAN
Tapu Şube Müdürü
Selami BOĞA
Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü
Tayfun ATALAR
Kadastro Şube Müdürü