mlogo.png

Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğrencilerinden Genel Müdürlüğümüze Ziyaret

Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğrencilerinden Genel Müdürlüğümüze Ziyaret

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Harita Topluluğu öğrencileri Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER, Genel Müdürlüğümüzün konferans salonunda öğrencilere hitap ederek, mühendis olmanın önemli olduğunu ancak mühendisliği gereği gibi sürdürmenin daha da önemli olduğunu belirtti.

AYBER, “ Hiçbir şeyi atlamadan, hiçbir şeyi angarya görmeden, size şimdi angarya olarak gelen şeylerin çok önemli olduğunu aklınıza yazarak çalışmalarınızı sürdürmelisiniz ki başarılı olasınız” diye konuştu.

Genel Müdür Yardımcımız, mühendislik mesleğini hakkıyla yerine getirebilmek için proje üretmenin, süreç analizi ve fayda maliyet analizi yapmanın, yabancı yayınların takip edilmesinin gerekliliğini vurguladı.

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinde Prof. Dr. S. Savaş DURDURAN ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanlarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Harita Topluluğu adına Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER’e plaket verilirken, Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER ise Prof. Dr. S. Savaş  DURDURAN’a Kanuni Sultan Süleyman tuğralı tablo hediye etti.

Ziyarette Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER’in yanı sıra Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk ÇOBAN, Necmettin Erbakan Üniversitesinde, Prof. Dr. S. Savaş DURDURAN,  Dr. Öğretim Üyesi Salih ALÇAY ve Hüseyin Zahit SELVİ de hazır bulundu.
Program kapsamında Necmettin Erbakan Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Harita Topluluğu öğrencileri Harita Dairesi Başkanlığı ve Arşiv Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek, Server Efendi Sergi Salonunu gezdi.