logo.png

Müsteşarımızın Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK ve Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün  üst düzey yöneticileri ile biraraya geldi.

Yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı toplantıda Müsteşarımız Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK, Genel Müdürlüğümüz merkez teşkilatında görev yapan Şube Müdürlerinin yapılan çalışmalar esnasında yaşadıkları sorunlarını dinleyerek, çözüm önerileri hakkında bilgi aldı.

Genel Müdürlüğümüzün üst düzey yöneticileri ve şube müdürlerine hitap eden Müsteşarımız ayrıca, yapılan tüm çalışmalarda kaliteli hizmet anlayışının ön planda tutulması gerektiğini belirterek “Vatandaşımızın memnuniyeti için her türlü önlemi almalıyız” diye konuştu.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün çalışan her ferdinin Türkiye’nin en ücra köşelerinde bile vatandaşın en kaliteli hizmeti alabilmesi adına canla başla çalıştığını dile getiren Müsteşarımız, Kurumumuzun 170 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin en köklü kurumlarından birisi olduğunu vurguladı.

Toplantıda, Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Genel Müdür Yardımcılarımız Hüseyin KESİMOĞLU, Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri hazır bulundu.

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook