mlogo.png

-A A +A

MİMARİ PROJELERİN ELEKTRONİK ORTAMDA ALINMASI

Seydikemer Belediyesi ve Tapu ve Kadastro 18.Bölge Müdürlüğünce elektronik ortamda (web servisleriyle) mimari projelerin gönderilmesi ve Müdürlükte mevcut bulunan kağıt ortamındaki projelerin Belediyeye iade edilerek hizmetlerin daha sağlıklı, hızlı ve verimli olarak sunulması amacı ile Mimari Projelerin Elektronik Ortamda Alınmasına ilişkin protokol imzalandı.
Mimari projelerin elektronik ortamda alınmasına ilişkin protokol, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup OTGÖZ ile Bölge Müdür Vekili Süleyman ÖZEN tarafından imzalandı. Protokol sırasında Tapu Şube Müdürü Mustafa YÖRÜK ve Seydikemer Tapu Müdürü Soner ŞAŞMAZ da hazır bulundular.
İmzalanan protokol sayesinde Seydikemer Belediyesi ile Seydikemer Tapu Müdürlüğü mimari projeleri elektronik ortamda hızlı ve sağlıklı olarak ulaşabileceklerdir.
Bölge Müdür Vekili Süleyman ÖZEN "Bu projemizin Seydikemer Belediyesi'ne ve Seydikemer halkına hayırlı olmasını diliyorum. Bu proje ile vatandaşlarımızın Belediye ile Tapu Müdürlüğünden aldığı hizmet, iş ve işlemlerinde büyük kolaylık sağlanacak olmasının, Kurum olarak mutluluğun yaşandığını" ifade ettiler.