mlogo.png

-A A +A

MİMARİ PROJELERİN ELEKTRONİK ORTAMA ALINMASI

 

Fethiye Belediyesi ve Tapu ve Kadastro 18.Bölge Müdürlüğünce elektronik ortamda (web servisleriyle) mimari projelerin gönderilmesi ve Müdürlükte mevcut bulunan kağıt ortamındaki projelerin Belediyeye iade edilerek hizmetlerin daha sağlıklı, hızlı ve verimli olarak sunulması amacı ile Mimari Projelerin Elektronik Ortamda Alınmasına ilişkin protokol imzalandı.
Mimari projelerin elektronik ortamda alınmasına ilişkin protokol, Fethiye Belediye Başkan Vekili  Mehmet SEZGİN ile Bölge Müdürü  Süleyman ÖZEN tarafından imzalandı. Protokol sırasında Bölge Müdür Yardımcısı Halil Nafiz BAYINDIR, Fethiye Tapu Müdürü Vahdettin BOY ile Fethiye Kadastro  Birim Sorumlusu Kontrol Mühendisi  Kadir  AYAR ' da hazır bulundular.
İmzalanan protokol sayesinde Fethiye  Belediyesi ile Fethiye Tapu Müdürlüğü mimari projeleri elektronik ortamda hızlı ve sağlıklı olarak ulaşabileceklerdir.
Bölge Müdürü Süleyman ÖZEN "Bu projemizin Fethiye Belediyesi'ne ve Fethiye halkına hayırlı olmasını diliyorum. Bu proje ile vatandaşlarımızın Belediye ile Tapu Müdürlüğünden aldığı hizmet, iş ve işlemlerinde büyük kolaylık sağlanacak olmasının, Kurum olarak mutluluğun yaşandığını" ifade ettiler.