mlogo.png

-A A +A

Milli Dayanışmaya Tapu ve Kadastro Desteği

Perşembe, 2 Nisan, 2020

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, " Çorbada tuzumuz olsun istiyoruz. Genel Müdürlüğümüz tüm taşra teşkilatımız ile birlikte Milli Dayanışma Kampanyasına destek verecek"dedi. 

 

Genel Müdür Adlı, Dünya'da ve Türkiye’de etkisini hissettiren Covid-19 virüsü ile etkin mücadele kapsamında, milli seferberlik halinde her alanda alınan tedbirlerle mücadelenin, tüm vatandaşların desteğiyle ülke olarak devam ettiğini kaydetti. 

 

 "Bu kapsamda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın başlatmış olduğu 'Milli Dayanışma Kampanyasına', Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ailesi olarak, bizler de destek olmak için kolları sıvıyoruz " diyen Adlı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bugün, hep birlikte Türkiye olduğumuzu gösterme, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma günüdür. Tapu ve Kadastro Ailesi olarak çorbada bizim de tuzumuz olsun istiyoruz. Bu itibarla, tüm çalışma arkadaşlarımızın, kampanyaya hassasiyetle destek vermesini istirham ediyorum" ifadelerini kullandı.

Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı, "İnşallah başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya bu koronavirüs belasını yenecektir. Bu vesileyle hastalığa yakalanmış olan vatandaşlarımıza şifa dileklerimi iletmek istiyorum, onların bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum." diye konuştu.

 

 

22-01_1.jpg

bizbizeyeteriz.jpg