logo.png

Makedonya Heyeti Ziyareti

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Makedonya Cumhuriyeti Tapu ve Kadastro Ajansı Genel Müdürü Slavce TRPESKI Başkanlığındaki heyeti makamında kabul etti.

Genel Müdürümüz Gökhan KANAL ve Makedonya Cumhuriyeti Tapu ve Kadastro Ajansı Genel Müdürü Slavce TRPESKI başkanlığındaki heyet ile yapılan toplantıda iki kurum arasında karşılıklı işbirliğini geliştirmeye yönelik bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette Makedonya Cumhuriyeti Tapu ve Kadastro Ajansı Genel Müdürü Slavce TRPESKI, yapılan ve gelecekte yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi vererek, Türkiye'de olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Genel Müdürümüz Gökhan KANAL,  Makedonya Tapu ve Kadastro Ajansı Genel Müdürü Slavce TRPESKİ’ye üzerinde Osmanlı tuğrası bulunan bir tablo hediye etti.

Ziyaretin ardından Makedonya Cumhuriyeti Tapu ve Kadastro Ajansı Heyeti ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde, TKGM Faaliyetleri Hakkında Bilgilendirme konulu bir toplantı yapıldı.

Heyet, toplantının ardından Harita Dairesi Başkanlığı ve Arşiv Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 

Ziyarette, Harita Genel Komutanlığından Yarbay Orhan FIRAT, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Harita Dairesi Başkanı Sedat BAKICI, Ulusal ve Uluslararası Faaliyetlerin Koordinasyonu ile Stratejik Planlama Sürecinden Sorumlu Danışman Lidija KRSTEVSKA, Jeodezi Danışmanı Sasho DIMESKI, Tedarik Yetkilisi ve Tercümanı Ervin SALIH hazır bulundu.

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook