mlogo.png

-A A +A

KYS Sürekli İyileştirme Eğitimi Yapıldı.

Erzurum Tapu ve Kadastro VIII. Bölge Müdürlüğüne bağlı 2013-2016 yıllarını kapsayan Kalite Yönetim Sistemi belgesi almış   birimlerinin 2014 yılı birinci gözetim denetimi faaliyetlerine hazırlık amacıyla 02-03 Mayıs 2014 tarihlerinde birim amirlerinin ve birim kalite sorumlularının katılımıyla 2 günlük eğitim yapıldı.

Eğitim açılış toplantısına Strateji Geliştirme Daire Başkanımız Sayın Orhan DELİGÖZ, Bölge Müdürümüz Sayın Ali ATAMAN ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet SEKMEN iştirak etmişlerdir. Eğitim,  Genel Müdürlüğümüz Kalite Müdürü Nevzat KUL , Şube Müdürü  Hasan ÇELİK, Bölge Kalite Temsilcisi  Hasan OKUMUŞ ve Mühendis Gürkan Veysi ÖZÇAĞLAR tarafından verilmiştir. 

Açılış konuşmasında; Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet SEKMEN: İstanbul / Kartal ilçesi  Belediye Başkanlığı  yaptığı dönemde Tapu / Kadastro Müdürlükleriyle yakın ilişkilerinin olduğunu, o dönemlerde özellikle Tapu Müdürlüklerinin hizmet alanlarının ve imkanlarının sınırlı olduğunu, bugün ise Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almış ve bunu iyileştirmek ve geliştirmek amacıyla eğitimler yapmasının Tapu / Kadastro Müdürlüklerinin gelmiş olduğu noktayı göstermesi açısından çok önemli olduğunu ve kendilerinin de bu belgeyi almak için Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğünü örnek alarak çalışmalar yapacaklarını ifade etmiştir.