mlogo.png

-A A +A

III. Arazi Yönetimi Çalıştayı

Okan Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen geleneksel Arazi Yönetimi Çalıştayının üçüncüsü bu yıl 20-21 Mayıs tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

Çalıştay’a kurumumuzu temsilen Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL, Bölge Müdürümüz Sayın Sedat CÖMERTOĞLU, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Tapu Müdürlerimiz ve Yardımcıları da katılmışlardır.

Çalıştayın birinci günü sabah oturumundaki açılış konuşmalarında Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL Bir Konuşma Yaparak Üniversitelerin Çalıştay Düzenleyicisi Bölüm Başkanlarına Genel Müdürlüğümüzün Piri Reis Haritası Tablosunu hediye etmiştir.

Ayrıca öğleden önceki panelde Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU , Prof Dr. Tahsin YOMRALIOĞLU modaratörlüğünde “Kırsal ve Kentsel arazi düzenlemesi” konularında İstanbul Bölge Müdürlüğünün yeri ve güncel faaliyetleri hakkında panelist olarak sunum yapmıştır.

Birinci gün öğleden sonraki panelde Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL, Prof. Dr. Nihat Enver ÜLGER modaratörlüğünde “Kırsal Arazi Düzenlemesinde Tapu ve Kadastronun Rolü” konulu bir sunum yapmış, merak edilen soruları cevaplandırmıştır. Programın ikinci gününe Genel Müdür Yardımcımız ve kurumumuz mensupları katılmış olup Çalıştay, kurumumuzun yoğun katılımı ile başarılı bir şekilde sonuçlandırılmıştır.