-A A +A

İFTAR YEMEĞİ VE SERGİ

Bölge Müdürlüğümüz, 21 Mayıs 2019 Salı günü Kuruluşumuzun 172. Yıl Dönümü münasebetiyle Erzurum Aziziye Millet Bahçesinde bulunan Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ ne ait iftar çadırında sosyal faaliyet projesi kapsamında halkımıza o günün iftarı için ev sahipliği yapmış ikramda bulunmuş, aynı yerde “Dünden Bugüne Tapu ve Kadastro ile Tapu Sicilinden Portreler” isimli sergi düzenleyerek ilgililerinin beğenisine  sunmuştur.

Yapılan bu faaliyete Genel Müdür Yardımcımız A. Hakan AYBER başta olmak üzere Bölge Müdür Vekilimiz Hakkı YETİŞİR, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube müdürlerimiz, bazı Tapu ve Kadastro Müdürleri, kurum personelimiz ve kalabalık bir halk topluluğu iştirak etmişlerdir. (İftar Çadırı 2.500 kişiliktir.)

Ayrıca yapılan bu faaliyet kurumumuzun iftar konukları olarak, Erzurum büyükşehir Belediyesi Başkan V. Fevzi POLAT,  Erzurum büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter V. Zafer AYNALI, Erzurum büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Murat ALTUNDAĞ, Yakutiye Belediye Başkan V. İhsan KARABULUT, Erzurum Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Halil İbrahim BUĞDAYCI ve Erzurum Kızılay Şube Başkanı Hüseyin BOZHALİL beyler iştirak  etmişlerdir.

Dünden Bugüne Tapu ve Kadastro ile Tapu Sicilinden Portreler” isimli sergimiz ise 21 Mayıs 2019 Salı günü saat 18:30 da Genel Müdür Yardımcımız A. Hakan AYBER tarafından açılmış olup, halk tarafından yoğun ilgi görmüştür.