mlogo.png

-A A +A

HİZMET İÇİ EĞİTİM

Erzurum Tapu ve Kadastro VIII. Bölge Müdürlüğünce 24-25-26 Mayıs 2014 tarihlerinde Hizmet İçi Eğitim gerçekleştirilmiştir.

167. kuruluş yıldönümü kutlamaları ile başlayan etkinlikler sonrasında 24-25-26 Mayıs 2014 tarihlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi ile Yabancıların Taşınmaz Edinimi konularını kapsayan Hizmet İçi Eğitim çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Eğitim çalışmaları sırasında ayrıca 167. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde kan bağışı yapılmıştır.

Hizmet İçi Eğitim, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Orhan DELİGÖZ ile Harita Dairesi Başkanı Sedat BAKICI , Bölge Müdürü Ali ATAMAN, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Tapu ve Kadastro Müdürleri ve personelin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Yabancıların Taşınmaz Eğitimi; Şube Müdürü İsmail Hakkı ÇAKMAK, Tapu ve Kadastro Uzmanı Kamil YALÇIN, Fidan ELÇİ , Uzman M.Fatih GÜNDÜZ ve Memur   Fatma DURMUŞ tarafından verilmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi; İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları Cevdet AĞYÜREK – Alparslan ÜRÜŞAN – Ahmet ŞENOL  tarafından verilmiştir.