mlogo.png

HARİTA GENEL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, şimdiye kadar olduğundan daha fazla Harita Genel Müdürlüğü ile işbirliği yapacaklarını ve iki kurumun işbirliği ile kamu hizmetinin kalitesini arttıracaklarını kaydetti.

Genel Müdür Adlı, Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Müdürlüğü görevine atanan Tuğgeneral Hurşit Ağırcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi geçen ziyarette Genel Müdür Adlı, Tuğgeneral Ağırcan’a kurumun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Adlı, Harita denilince akla ilk gelen kurumların Harita Genel Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olduğunu belirterek, bünyelerinde konuyla ilgili özel çalışmalar yapan bir Harita Dairesi Başkanlığı olduğuna da vurgu yaptı.

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Harita Genel Müdürlüğü ile güçlü işbirliği içerisinde olacaklarına işaret eden Genel Müdür Adlı, iki kurumun bu ortaklık ruhuyla ile Haritacılık hizmetlerinde kalitenin daha da artacağını vurguladı. Genel Müdür M. Zeki Adlı, Harita Genel Müdürü Tuğgeneral Ağırcan’a başarı dileklerini de iletti.