logo.png

Genel Müdürümüzün İstanbul Temasları

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, İstanbul’da katıldığı programlarda vatandaşlarla bir araya geldi.

İstanbul Güngören’de müteahhitler, mimarlar, mühendisler ve emlakçılar ile kentsel dönüşüm toplantısı yapan Bakanımız, diğer programlar için Esenler ve Sarıyer’e geçti.

Esenler ve Sarıyer’de de Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlar ile buluşan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, diğer programlarını ise Sultanbeyli, Kartal ve Ataşehir’de gerçekleştirdi.

Sultanbeyli’de sektör temsilcileri ve müteahhitler ile kahvaltı programında görüşen Bakanımız öte yandan Kartal ve Ataşehir’de vatandaşlarla kentsel dönüşüm gündemli bir buluşma gerçekleştirdi. Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL’da Bakanlığımızın diğer bürokratları ile birlikte Bakanımıza eşlik etti.

Programların ardından Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, İstanbul II. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı çeşitli Tapu ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret ederek, işlemleri yerinde inceledi.

Kurumumuzun Türkiye genelinde görev yapan merkez ve taşra teşkilatı personeli ile sık sık bir araya gelerek yaşadıkları sıkıntıları bizzat dinleyen Genel Müdürümüz, İstanbul programında da Tapu ve Kadastro Birimlerinde görev yapan personel ile sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaret ettiği tapu ve kadastro müdürlüklerinde birimleri tek tek dolaşarak personelin yaşadığı sorun ve sıkıntıları bizzat dinleyen Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, yaşanan sorun ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözülmesi talimatını verdi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürünün bizzat personel ile bir araya gelmesi, çalışanları memnun ederken, personelimiz, sorun ve sıkıntılarının en yetkili kişiye ilk ağızdan iletilmesinin önemine vurgu yaptı.

Diğer taraftan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, işlem yaptıran vatandaşlar ile de sohbet ederek vatandaşların taleplerini dinledi.

Ziyarette İstanbul Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürü Sedat CÖMERTOĞLU ve Bölge Müdür Yardımcısı M. Yıldırım BARAN hazır bulundu.

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook