-A A +A

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET ZEKİ ADLININ BÖLGEMİZE ZİYARETİ

         Barış Pınarı Harekatı sırasında Şanlıurfa İli, Akçakale İlçesi Kaymakamlık binası bahçesine düşen havan topunun patlaması sonucunda Akçakale Tapu Müdürlüğümüz personellerinden; Tapu Müdürümüz Hakan KELEŞ, Bilgisayar İşletmeni Cengiz TANRIVERDİ,  İşçiler Sabit TAKA ve Mehmet ALTUN yaralanmış, yaralı mesai arkadaşlarımıza gerekli müdahaleler yapıldıktan sonra taburcu olmuşlardır. Şu an itibariyle herhangi bir sıkıntıları bulunmamaktadır.

         Bu vesile ile  Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Zeki ADLI Akçakale İlçesine gelerek yaralı personelimiz  İşçi Sabit TAKA'yı Akçakale Devlet Hastanesinde, diğer yaralılardan İşçi Mehmet ALTUN'u Akçakale'deki evinde, Bilgisayar İşletmeni Cengiz TANRIVERDİ'yi Şanlıurfa Merkezdeki evinde ziyaret ederek hem kendilerine hem de ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulunmuşlardır.

                  Bu ziyarete Kadastro Dairesi Başkanı Mustafa ASLAN, Gaziantep Bölge Müdür V. İnan AYYILDIZ  ve  Bölge Müdürümüz Eyüp KIZILTAŞ ile Bölge Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürleri ile personellerimiz iştirak etmişlerdir.