logo.png

Genel Müdür Vekilimiz İstanbul’da

Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Bayındır Memur-Sen’in İstanbul’da düzenlediği toplantıya katıldı.

Bayındır Memur-Sen’in İstanbul İl Temsilciliği tarafından düzenlenen organizasyonda Tapu ve Kadastro İstanbul II.Bölge Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Genel Müdürümüz, çalışanlara önemli mesajlar verdi.

Programın açılışında konuşan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, örgütlü toplumun, demokratik katılımcı, çoğulcu ve güçlü toplum olduğuna dikkati çekerek “Sendikal yapılar toplumsal sorunlar karşısında her an yeni öneriler, yeni çözümler ve yeni yollar üreten vizyon ve misyonlarıyla ülkelerin geleceğini şekillendirecek ortak aklı iyi kullanan en dinamik örgütlenmelerdir.” diye konuştu.

Bayındır- Memur-Sen Genel Başkanı Ömer TÜRK ise, hedeflerinin ‘önce insan’ anlayışından hareketle insan onurunu ayağa kaldırmak olduğunu ifade ederek “Sendikamızın kuruluşundan bugüne kadar üstlendiği misyon doğrultusunda verdiği soylu mücadele ve elde ettiği kazanımlar, sendikal anlayışımızı ortaya koymaktadır. Her zaman hizmet kolumuza bağlı çalışanlarımızın yanındayız. Bundan sonra da sorunları çözmek, daha iyi çalışma ortamı sağlamak, mali, sosyal ve özlük haklarını geliştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Programa;  Genel Müdürümüz Gökhan KANAL’ın yanı sıra Ak Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Ömer Sinan Bayçelebi,  Tapu ve Kadastro Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Sinan Fidan, Bayındır Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Ömer Türk ve Gökhan Şimşek, Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürü Sedat Cömertoğlu, Bayındır Memur-Sen İstanbul yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook