logo.png

Genel Müdür Vekilimiz Afyon’da

Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Trabzon Tapu ve Kadastro 9. Bölge Müdürlüğü ile Samsun Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürlüğünün birlikte düzenlediği hizmet içi eğitim programına katıldı.

Programın açılışında konuşan Genel Müdürümüz, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yaptığı iş ve işlemler ve yapılacak projeleri anlatarak; "Günümüzde artık yalnızca kamuya hizmet sunmanın yeterli olmadığını ve geliştirilecek politikalarla, çeşitlendirilecek hizmet sunumlarıyla vatandaşların sorunlarını çözüp, ülkenin büyümesi için hamleler yapılması gerektiğini"  ifade etti.

Konuşmaların ardından Genel Müdürümüze eğitim anısına plaket takdim edildi.

Programların ardından Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Eskişehir 17. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Afyon Tapu ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret ederek, işlemleri yerinde inceledi.

Ziyaret ettiği tapu ve kadastro müdürlüklerinde birimleri dolaşarak personelin yaşadığı sorun ve sıkıntıları bizzat dinleyen Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, yaşanan sorun ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözülmesi talimatını verdi.

Öte yandan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, işlem yaptıran vatandaşlar ile de sohbet ederek vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinledi.

Programda ve ziyaretlerde Genel Müdürümüz Gökhan KANAL’a, Tapu Dairesi Başkanı Adnan KAHVECİ, Kadastro Dairesi Başkanı Güngör GÜZEL, Trabzon Bölge Müdürü Adnan CEVHER , Samsun Bölge Müdür Yardımcısı Hasan UZUN, Eğitim Müdürü Yakup YURTOĞLU eşlik etti.

 

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook