mlogo.png

-A A +A

Gayrimenkul Değerleme Projesi

TKMP 4. Bileşeni Gayrimenkul Değerleme Projesi kapsamında vergilendirme amaçlı toplu değerleme sistemi kurulması amacıyla İstanbul İli, Fatih İlçesi Belediye Başkanlığı sınırları içerisinde yapılacak Pilot Uygulama Hazırlık Toplantısı Bölge Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Cevdet Ekmel HATİPOĞLU ile Tapu ve Kadastro Uzmanları Ümit YILMAZ ve Enver UZER, Bölge Müdürlüğümüzden Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU, Bölge Müdür Yardımcılarımız Mehmet YİĞİT ve Ş. Hamit KARPINAR, Bilgisayar İşletmeni Selçuk ÇİVİCİ, İstanbul Kadastro Müdürlüğünden Kontrol Mühendisi Özkan ESER, Kadastro Teknisyenleri Ali İhsan KILÇIK ve Taner SOYLU, Fatih Tapu Müdürlüğünden Müdür Yardımcısı İlhami BAKLAN, Çekmeköy Tapu Müdürlüğünden Bilgisayar İşletmeni Dinçer VANGÖL katılmışlardır.

Toplantının ikinci kısmına Fatih Belediye Başkanlığı toplantı salonunda devam edilmiş olup; buradaki toplantıya Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Talip TEMİZER, Bilgi İşlem Müdürü Biricik KAZAN, Harita Mühendisi Necmettin MERMER, Belediye Başkanı Danışmanı Kemal ÖZDEMİR, Arşiv Sorumlusu Asım GÜRLÜK, Emlak İstimlak Müdürü Faruk SOLAK İştirak etmişlerdir.

Toplantılarda, ihale aşamasında olan pilot uygulama ile ortak çalışma stratejisi belirlenerek, çalışma yerleri ve ortamları ile müdürlüklerimizce yapılacak çalışmaları önceden belirleyerek Eylül ayı sonunda konuyla ilgili Uluslararası Danışmanın ziyareti öncesi gerekli hazırlıkları gözden geçirmek hususlarında yararlı görüşmeler yapılmıştır.