mlogo.png

ERZURUM’DA TAPU VE KADASTRO SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 172. Kuruluş Yıldönümü nedeni ile Erzurum Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğünce düzenlenen 'Dünden Bugüne Tapu ve Kadastro ile Tapu Sicilinden Portreler' isimli sergi ve iftar programa ilgi büyüktü.

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı A.Hakan Ayber'in de katıldığı ve bir gün süren sergide geçmişteki arşiv evrakları ve tapu ve kadastro müdürlüklerinin geçmişten bugüne kullandığı malzemeler görücüye çıktı.

Aynı akşam Tapu ve Kadastro Erzurum Bölge Müdürlüğünün Erzurum Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla gerçekleştirdiği iftar programına katılan Genel Müdür Yardımcısı Ayber’e program boyunca Tapu ve Kadastro Erzurum Bölge Müdürü Hakkı Yetişir ile Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Erzurum İl Temsilcisi Volkan Yapan da eşlik etti.

Genel Müdür Yardımcısı Ayber “ 172. Kuruluş Yıldönümünde Memleketimizin en güzide yerlerinden Erzurum’da böylesi güzel bir sergi ve iftar yemeğinde hem çalışanlarımızla hem de vatandaşla buluşmak çok güzeldi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Her zamanki gibi Erzurum’dan güzel duygular ve selamlarla Ankara’ya dönüyorum “ ifadesini kullandı.