mlogo.png

-A A +A

Erzurum Bölge Müdürlüğünde 166. Yıl Etkinlikleri Sergi Açılışı

25-26 Mayıs 2013 tarihlerinde Hizmet İçi Eğitim ve 166. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri kapsamında Erzurum Palan Otelde yapılan törenlerimize, Bölge Müdürü  Ali Ataman'ın ev sahipliğinde Erzurum Vali Yardımcısı Mehmet Gök, Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak, Genel Müdür Yardımcımız Hüseyin Kesimoğlu, Dösim Müdürü Mustafa Ceren, Başmüfettiş Gürsel Öcal Dörtgöz ve diğer katılımcılar H.Nurbaki Ünsur Hasan Avcı Emin Ünal ve diğer katılımcılar ile İl Jandarma Alay komutanı Albay Mehmet Akgün, Aziziye İlçe Belediye Başkanı Fatih Cengiz ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 

Etkinlikler kapsamında Erzurum Palan otelde " Osmanlı'dan Günümüze Tapu ve Kadastro" sergisi açılışı gerçekleştirilmiş olup Hizmet içi Eğitim 2 gün sürdü. Hizmet içi eğitime Bölge Müdürlüğümüze bağlı Müdürlük ve birimlerin personelleri katılmıştır.

Ayrıca 25-26 Mayıs 2013 tarihlerinde Erzurum AVM'de " Osmanlı'dan Günümüze Tapu ve Kadastro" sergisi açılmış olup serginin yanısıra Tanıtım ve bilgilendirme amaçlı danışma platformu kurularak Kurumumuzun Tanıtılmasına katkı sağlanmıştır.