EMEKLİ PERSONELE PLAKETLİ VEDA

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün geçmişten gelen köklü bir kurum olmasında en büyük payın çalışanlarına ait olduğunu dile getirdi.

Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının da katıldığı yemekte Kurumdan emekli olan personel ile bir araya gelen Genel Müdür Adlı, yıllarca Kuruma hizmet eden personele çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Kurumun bugünlere gelmesinde emeği olan her çalışanın kendileri için çok değerli olduğunu dile getirdi.

Herkesin gelip geçici olduğunun altını çizen Adlı, önemli olanın çalıştığın yerde işini layıkıyla yaparak iz bırakmak olduğunu, akşam yastığa başımızı koyduğumuzda işini iyi yapmanın gururuyla rahat uyuyabilmek olduğunu ifade etti.

Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı, "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çok köklü bir Kurum. Bu Kurumun bugünlere gelmesinde her çalışanın alın terinin önemi büyük. İster personel, ister müdür, ister başkan olsun herkesin kurumun yücelmesinde emeği çok. Hepimiz bir gün gelecek emekli olacağız. Önemli olan çalıştığın sürece nasıl hizmet ettiğin. İşte biz de burada Kurumumuza yıllar boyu hizmet etmiş, emekliliği gelmiş çalışma arkadaşlarımızı onurlandırmak istedik. Kendilerine sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve güzel bir emeklilik diliyorum." diye konuştu.

Konuşmanın ardından Genel Müdür Adlı, emekli olan personele plaket ve çeşitli hediyelerden oluşan küçük bir çanta takdim etti.