EDİRNE VE ERZİNCANDA TAPU VE KADASTRO İFTARI

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 172. Kuruluş Yıldönümü çerçevesinde Edirne Tapu ve Kadastro XIV. Bölge Müdürlüğü de bir iftar programı gerçekleştirdi.

İftara Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne İl Jandarma Komutanı J. Albay Alpaslan Doğan, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Ömer Sinan Bayçelebi, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Mehmet Postacı, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Orhan Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda önemli isim katıldı.

Yüzlerce kişinin katıldığı iftar programı sonrası Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Ömer Sinan Bayçelebi, Orhan Erdoğan tarafından Edirne Valisi Ekrem Canal’e günün anısına Osmanlı Tuğralı Tablo hediye edildi.

Öte yandan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün kuruluş yıldönümü dolayısıyla Erzincan’da da bir iftar programı düzenlendi.  Buradaki programa Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Sinan Fidan ile birlikte Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK, Kadastro Dairesi Başkanı Mustafa Aslan, Bölge Müdürü Hasan Dayıkaraca da katıldı.