mlogo.png

-A A +A

Daire Başkanımız Güngör Güzel başkanlığında Dünya Bankası heyeti, Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki'yi ziyaret etti.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen kurum ve kuruluşlara çalışmaları hakkında bilgiler veren Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, Dünya Bankası heyetini ağırladı. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Kadastro Dairesi Başkanı Güngör Güzel ile Dünya Bankası kıdemli uzmanı Anna Corsi, Dünya Bankası Gayrimenkul değerlendirme danışmanı ve Oxford Brookes University öğretim görevlisi Richard Grover ve Dünya Bankası kadastro uzmanı Keith Clifford Bell’i makamında kabul eden Başkan Tiryaki, Altındağ’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Kadastro Daire Başkanı Güngör Güzel ile birlikte Başkan Tiryaki’yi ziyaret eden heyet, Altındağ hakkında sorular sordu, detaylı bilgiler aldı.

 

Özellikle arazi geliştirme ve gayrimenkul değerlendirme alanlarında uzman olan heyete, son 10 yılda her bakımdan değerlenen Altındağ’ı anlatan Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi’nin her yıl giderek artan inşaat kapasitesi, her yıl giderek artan gayrimenkul ve arsa değerleri ile her yıl değerlenen kadastro değerleri hakkında bilgi verdi.