-A A +A

ÇARDAK BELEDİYESİ İLE TAKPAS PROTOKOLÜ İMZALANDI.

   Denizli Çardak Belediyesi’nce;  Halka hizmet verilir iken, emek ve zaman kaybının yaşanmaması, daha hızlı ve tasarruflu bir şekilde hizmet sunulabilmesi amacıyla Tapu ve Kadastro 18. Bölge Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro Paylaşım Sistemi (TAKPAS) protokolü imzalandı.

   TAKPAS protokolü, Denizli-Çardak  Belediye Başkanı  Mahmut ÖZTÜRK  ile Bölge Müdürü  Süleyman ÖZEN, Denizli Kadastro Müdürü Ali ÇELİK, Çardak Tapu Müdürü Mesude GÜRAKSU tarafından imzalandı. Protokol sırasında ,Kalite ,Halkla İlişkiler ve Hizmet Değerlendirme Şb. Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR, Çardak Tapu Müdürü Mesude GÜRAKSU, Denizli  Kadastro Müdürü Ali ÇELİK  hazır bulundular. İmzalanan protokol sayesinde artık Denizli-Çardak Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü işlemleri online olarak daha hızlı, masrafsız ve güvenli bir şekilde yapılabilecektir.

   Bölge Müdürü Süleyman ÖZEN “ Bu projemizin Denizli-Çardak  Belediyesi’ne ve Çardak halkına hayırlı olmasını diliyorum. Bu proje ile Belediyemizin Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinden aldığı hizmet ile iş ve işlemlerinde büyük kolaylık sağlanacak olmasının, Kurum olarak mutluluğunun yaşandığını” ifade ettiler.