mlogo.png

-A A +A

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

     Geçtiğimiz yılı acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle ve hüznüyle tamamladık. 2016 senesi vatanımız için çok önemli gelişmelerin yaşandığı ve izlerinin kolay kolay silinmeyeceği bir yıl olarak hafızalarda yerini aldı. Yeni yılın ilk saatlerinde de menfur terör saldırısıyla karşı karşıya kaldık.

     Bu güzel topraklara göz diken dışarıda düşmanlar, içeride hainler; başta terör olmak üzere siyasal, sosyal ve ekonomik enstrümanlarla üzerimize saldırıyorlar. Tarih boyunca hiçbir zaman mülteci olmamış Türk Milletini vatansız bırakamayacaklardır. Millet olarak yapmamız gereken bu oyunu bozmak için bir ve beraber olup kenetlenip çalışmalarımızı devam ettirmektir. Unutmayalım ki “Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır.”

     Tapu ve Kadastro ailesi olarak 2016 yılında da yine yoğun bir çalışma temposu yaşadık. 2017 yılında Genel Müdürlüğümüzün yeni projelerinin hayata geçirilmesi noktasında gereken gayret ve özveriyi tüm mesai arkadaşlarımın göstereceğine inancım tamdır.

     Bu inançla yeni yılın vatanımıza, milletimize, Tapu ve Kadastro ailesine ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar getirmesini diler hepinizin yeni yılını kutlarım.

 

Mürsel Necmi AKKOCA

 

   Bölge Müdürü