-A +A

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZE VEDA.

           Ankara Tapu ve Kadastro 1.Bölge Müdürü Sayın Faruk DÖNMEZ ' in, Samsun Bölge Müdürü olarak görevlendirilmesi sebebiyle, 10.01.2019 tarihinde; Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Tapu Daire Başkanımız Sayın Hasan ÇELİK, Yenimahalle Tapu Müdürü olarak görev yapmakta iken Gaziantep Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü olarak görevlendirilen Sayın İnan AYYILDIZ, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlerimiz ve Bölge Müdürlüğümüzde görevli personelin katılımı ile veda yemeği gerçekleştirilmiştir.

          11.01.2019 tarihinde ise Bölge Müdürümüz Sayın Faruk DÖNMEZ, Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda, Bölge Müdürlüğü personeli ile bir araya gelmiş ve veda konuşması gerçekleştirmiştir. Kendisine Bölge Müdür Yardımcımız, Sayın Doğan BAYAT tarafından personelimiz adına plaket takdim edilmiştir. Daha sonra Bölge Müdürümüz personeli ile tek tek vedalaşmıştır.

          Bölge Müdürümüz Sayın Faruk DÖNMEZ ' e yaptığı başarılı çalışmalar, Müdürlüğümüze katmış olduğu değer ve verdiği emek için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılı çalışmalarının devamını temenni ederiz.