-A A +A

Bölge Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Salı, 25 Şubat, 2020




İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ IP TELEFON LİSTESİ
  Personel Adı Soyadı Ünvanı IP Telefon Numarası
BÖLGE MÜDÜRÜ VEKİLİ Mehmet ÖZTÜRK Böl. Müd. V. 2122
BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILARI Ergün ÇOBAN Böl. Müd. Yrd. 2124
Mehmet SÖZEL Böl. Müd. Yrd. 2125
İzzet  Yaşar ÇETİN Böl. Müd. Yrd. 2126
SEKRETERLİK Neşe ORHAN Bilgisayar İşletmeni 2181
Vildan BULUT Sürekli İşçi 2181
DOKTOR A.Murat SAKIN Doktor 2177
ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TEKİN CILAZ Şube Müdürü 2133
ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Umut BULUT  Bilgisayar İşletmeni 2172
ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ahmet Duran KANTARCIGİL  Tekniker 1712
ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Mustafa YALÇINKAYA Mühendis 1710
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ARİF TAŞ Şube Müdürü 2137
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Hakan AKYOL Bilgisayar İşletmeni 2121
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Esen GÜLER Programcı 2127
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Engin BARAN Tekniker 2120
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Özlem ÖZDEN Programcı 2128
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Aliye ÖZTÜRK Uzman  
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ HİLAL KAFADAR Şube Müdürü 2132
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Barış ÖZER (DESTEK) Bilgisayar İşletmeni 2153
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ömer AKKAYA (BAKIM ONARIM) Bilgisayar İşletmeni 2149
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Sibel GÜMÜŞ (MUHASEBE) Programcı 2164
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Yüksel AYBER (MUHASEBE) Bilgisayar İşletmeni 2165
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Fatma KAYA TUNİK (MUHASEBE) Bilgisayar İşletmeni 2166
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ozan YILMAZ (EVRAK KAYIT) Bilgisayar İşletmeni 2162
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Gülşan ŞİRVAN (EVRAK KAYIT) Memur 2151
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ayhan BAŞARAN (DESTEK) Bilgisayar İşletmeni 1713
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ramazan ÖZEKİN (DESTEK) Bilgisayar İşletmeni 1715
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ HALİL TÜTÜNCÜ Şube Müdürü 2123
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Canan TAŞKIN Bilgisayar İşletmeni 2178
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ekrem KAN Arşiv Memuru 2159
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Meltem İYİBAŞLAR Bilgisayar İşletmeni 2155
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ebru ALPER AKEL Bilgisayar İşletmeni 2156
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Murat BOYLAN Bilgisayar İşletmeni  
HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ünmehan ERGÜVEN Bilgisayar İşletmeni 2168
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AHMET ÜNAL Şube Müdürü 2131
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Aylin GEDİK Bilgisayar İşletmeni 2179
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Aysun EĞERCİOĞLU Bilgisayar İşletmeni 1631
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Veli ASLAN Daimi İşçi 2606
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İNCİ ZORALOĞLU Şube Müdürü 1703
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Engin KISIKLI Mühendis 2139
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Sibel GÜNAYDIN Programcı 2142
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Hatice DAĞTEKİN Uzman 2140
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Cengiz KARAPINAR Şube Müdürü 2135
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ayşe YILMAZ Programcı 2173
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Nizamettin DOKUYUCU Kadastro Teknisyeni 2175
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İbrahim KUYRU Tekniker 2163
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MEHMET ZÜLKÜF YILDIRIM Şube Müdürü 2136
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Asiye ER Kontrol Mühendisi 2157
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Mahir TATLIBAK Mühendis 2174
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Erdem ÖZEL Mühendis 2160
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Süleyman GÜMÜŞ Mühendis 2160
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Miray KISIKLI Bilgisayar İşletmeni 2148
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MEHMET HANİFİ CEYHAN  Şube Müdürü 2130
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ali Yiğit KESKİN Bilgisayar İşletmeni 2171
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Hatice Aysun AZAP Bilgisayar İşletmeni 2147
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ayşegül ÇETİN Bilgisayar İşletmeni 2146
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Yüksel GÜRBULUT Memur 2144
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ülkü GÖRGÜLÜ ÇELİKER Avukat 2145