Bayramlaşma Töreni...

Bayramlaşma Töreni

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, Bakanlık personeli ile bayramlaştı.

Personelinin Kurban Bayramı’nı kutlayan Bakan ÖZHASEKİ: “Bu mübarek günlerin, tüm İslam alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum” diye konuştu.

Kurban keserken dini emirlere dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizen Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, aynı zamanda 'Temizlik imandandır' hükmüne riayet ederek çevreyi, mahalleyi, komşuyu rahatsız etmemek gerektiğini vurguladı.

Bayram tatili dolayısıyla birçok kişinin ailelerinin yanına, memleketlerine ya da tatile çıkacağını ifade eden Çevre ve Şehircilik Bakanımız, “Bayram sevincini felakete dönüştürmemek için, trafik kurallarına azami düzeyde riayet etmeye lütfen özen gösterelim. Bu çerçevede özellikle çocuklarımızın aileleriyle birlikte, bayramı bayram gibi geçirmelerini diliyorum” dedi.

Bakanlık binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine, Müsteşarımız Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK ile Müsteşar Yardımcıları Mücahit DEMİRTAŞ, Refik TUZCUOĞLU, Fatma VARANK,  Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Genel Müdür Yardımcılarımız Bilal CURABAZ ve Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve personelimiz katıldı.

twitter_kucuk.jpg@tkgmgovtr

face_kucuk.pngfacebook