-A +A

Baklan Belediyesi ile Mimari Projelerin Elektronik Ortama Alınması ile Takpas Protokolü

   Baklan Belediyesi ve Tapu ve Kadastro 18.Bölge Müdürlüğünce elektronik ortamda (web servisleriyle) mimari  projelerin gönderilmesi ve Müdürlükte mevcut bulunan kağıt ortamındaki projelerin Belediyeye iade edilerek hizmetlerin daha sağlıklı, hızlı ve verimli olarak sunulması amacı ile Mimari Projelerin Elektronik Ortamda Alınmasına ilişkin protokol ile Tapu ve Kadastro Paylaşım Sistemi (TAKPAS) protokolü 21/08/2017 tarihinde imzalandı.

   Mimari projelerin elektronik ortamda alınmasına ilişkin protokol ile TAKPAS protokolü Baklan Belediye Başkanı Yusuf GÜLSEVER ile Bölge Müdürü Süleyman ÖZEN tarafından imzalandı. Protokol sırasında Bölge Müdür Yardımcısı Nevzat AKDENİZ,Şube Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR  ve Baklan Tapu Müdürü Emin KİRİŞ de hazır bulundular.

   İmzalanan protokol sayesinde Baklan  Belediyesi ile Baklan Tapu Müdürlüğü mimari projeleri elektronik ortamda hızlı ve sağlıklı olarak ulaşabileceklerdir. Bölge Müdürü  Süleyman ÖZEN "Bu protokollerin Baklan Belediyesi'ne ve Baklan halkına hayırlı olmasını diliyorum. Bu proje ile vatandaşlarımızın Belediye ile Tapu Müdürlüğünden aldığı hizmet, iş ve işlemlerinde büyük kolaylık sağlanacak olmasının, Kurum olarak mutluluğunun yaşandığını" ifade ettiler.