logo.png

-A +A

Antalya'da 19-23/12/2016 tarihleri arasında yapılan Sayısallaştıma Çalıştayı

 

Kadastro Dairesi Başkanlığımız tarafından TKMP-EF kapsamında Antalya’da düzenlenen Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması Çalışmaları Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı, 19-23/12/2012 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

 

Toplantının açılışında konuşan Genel Müdür Vekilimiz Sn. Gökhan KANAL, 21. yüzyılın diğer bir adıyla bilgi çağının, günün şartlarına uygun stratejiler belirleyerek kendini yenileyebilenlerin başarılı olabilecekleri bir zaman dilimi olduğunu belirterek “Eğer başarılı olmak istiyorsak geniş bir projeksiyonla, bu değerleri de dikkate alarak yeni hedefler saptamak durumundayız” diye konuştu. Bu hedefler doğrultusunda hareket etme gayreti içerisinde bulunan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün değişen ve gelişen değerlere uygun olarak ortaya koyduğu yeni projelerle Türkiye’nin kalkınmasına ve gelişmesine yönelik önemli hizmetler vermekte olduğunu belirten Genel Müdür Vekilimiz, kadastro alanında yapılan çalışmalardan bahsetti.

 

Kadastro Dairesi Başkanımız Sn. Güngör GÜZEL de Toplantı açılışında konuşmalarını yapmış olup, Başkanlığımız faaliyetlerini içeren sunumlarını gerçekleştirmişlerdir.

 

Ayrıca Başkanlığımız Birim amirleri tarafından kendi birimleri ile ilgili sunumlar gerçekleştirilmiş olup, bu sunumlara da  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

EkBoyut
Dosya calistay_sunumlar.rar42.15 MB