-A A +A

2019 YILI 2.DÖNEM YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Diyarbakır, Batman, Siirt Şırnak İli Merkez ve ilçelerinde hizmet veren birimlerimizin Müdür  ve Müdür Yardımcıları ile diğer birim amirlerinin katıldığı 2019 Yılı 2.Dönem Yönetimi Gözden Geçirme Değerlendirme Toplantısı Bölge Müdürümüz Sayın Murat ÇALIK’ın Başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcılarımız Faysal GÖYMEN ve Musa SARIKAYA , Şube Müdürlerimizin katılımı ile 2019 Yılı değerlendirilmesi ve 2020 yılı hedeflerinin belirlenmesine yönelik toplantı 7 Aralık 2019 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz konferans salonunda gerçekleştirilmiştir.

Toplantı Bölge Müdürümüz Sayın Murat ÇALIK’ın açılış konuşmaları ile başladı. Bölge Müdür Yardımcılarımız Musa SARIKAYA ve Faysal GÖYMEN'in sunumlarunun ardından,Bölge Müdürlüğümüzün çalışmaları ile ilgili  EBYS, E-Tapu ANKET ,TAKBİS ve İŞ ZEKASI  sistemleri ile ilgili bilgilendirme oturumunda bulunuldu. Başarılı olan personellere teşekkür belgeleri takdim edilmiştir.

2019 Yılı 2.Dönem Yönetimi Gözden Geçirme Değerlendirme Toplantısı Bölge Müdürümüz, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz katılımı ile kapanış toplantısı yapılmıştır