-A A +A

171.Kuruluş Yıldönümü

             171 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Kurumumuzun kuruluş yıldönümü Bölge Müdürlüğümüz nezdinde tertip edilen etkinliklerle kutlanılmıştır.21 Mayıs 2018 Pazartesi  günü, Denizli Valiliği önünde yer alan Atatürk Büstü önünde saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı'nın okunmasına takiben Bölge Müdür V. Halil Nafiz BAYINDIR  tarafından Atatürk büstüne çelenk konulmuştur.

             Bölge Müdür V.Halil Nafiz BAYINDIR  burada "171 yıllık geçmişe sahip olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün tarihçesi, yürütülen projeleri ile hedeflerinin vurgulandığı" bir konuşma yapmıştır.

   Bu törenin ardından,

            Bölge Müdür V.Halil Nafiz BAYINDIR  başta olmak üzere, Bölge Müdürlüğümüz Kalite, Halkla İlişkiler ve Hizmet Değerlendirme  Şube Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR, Arşiv Hizmetleri Şube Müdürü Ayhan GÜDEN, Tapu Şube Müdürü Yusuf CABADAĞ, Kadastro Şube Müdürü Ali Rıza AYDURAN, Denizli Kadastro Müdürü  Mustafa AKTÜRK, Merkezefendi Tapu Müdür V.İsmail GÖKSU, Pamukkale Tapu Müdürü  Hüsem ALTUNBAŞ ve  Kalite Şube personeli Figen KARATOPRAKLI ile birlikte  Sayın Valimiz  Hasan KARAHAN ve Sn. Vali Yardımcımız Celalettin CANTÜRK makamında ziyarette bulunularak, çiçek takdim edilmiştir.

            Ziyaret esnasında gerek Sayın Valimiz ve Vali Yardımcımız , gerekse Sayın Bölge Müdür V.Halil Nafiz BAYINDIR  tarafından kuruluş yıldönümümüzle ilgili olarak açıklamalarda bulunulmuştur.Bölge Müdür V.Halil Nafiz BAYINDIR , makamında tebrikleri kabul ederek, katılan tüm personelle birlikte hatıra fotoğrafı çektirilmiştir. Hizmet binamızda Bölge Müdür V.Halil Nafiz BAYINDIR  eşliğinde vatandaşlara ve personelimize karanfil takdim edilerek, Pamukkale, Merkezefendi Tapu Müdürlükleri ile Denizli Kadastro Müdürlüğü'nde hizmet alan vatandaşlarımıza kurumumuzla ilgili kısa ve açıklayıcı bilgilendirmelerde bulunulmuştur.