logo.png

170. Kuruluş Yıldönümümüz Bakanımızla Kutlandı…

Genel Müdürlüğümüzün 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, Bakan Yardımcımız Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcıları Mücahit DEMİRTAŞ, Refik TUZCUOĞLU ve Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Genel Müdürlük personeli ile bir araya geldi.

Kuruluş yıldönümümüzde personel ile bir araya gelen  Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne yeni personel alınması, yeni binalar ve yeni ortamlarda çalışılması gerektiğini vurguladı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne yeni yapılan atamalarla ilgili 1700 kişilik yeni bir ordunun Genel Müdürlük kadrosuna katılacağını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanımız, “Onlar bu işi bilen, hak eden gençler olacaklar” dedi.

Bakanlığımızın çevre ve şehircilik olmak üzere iki kolu olduğunun altını çizen Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, “Allah’ın yarattığı düzeni bozmamak, tüketmemek gerekiyor. Dengeyi ne zaman bozarsak onlar bize kötülük olarak geri dönüyor” diye konuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, sağlıksız ve kimliksiz şehirlere sahip olunduğunu belirterek, bu konuda daha çok yol alınması gerektiğini söyledi.

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL ise, Osmanlı’da devletin üç hazinesinden biri olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün, bugün 22 Bölge Müdürlüğü, 970 Tapu Müdürlüğü, 81 Kadastro Müdürlüğü ile ülkemizin tüm il ve ilçelerinde hizmet veren önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 170 yıllık tecrübesini teknolojik gelişmelerle harmanlayıp hizmet kalitesini her geçen gün arttırdığının altını çizen Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, “Türkiye genelindeki tapu ve kadastro birimlerimize vatandaşımız gönül rahatlığı ile geliyor ve buradan da memnuniyetle ayrılıyorsa, şüphesiz bu, kurumumuzun her kademesinde çalışan özverili personelimizin emekleri sayesindedir” dedi.

Genel Müdürümüz, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin desteği ile personel istihdamı konusunda önemli bir adım atıldığını ve Türkiye genelinde yapılacak 1700 personel takviyesi ile vatandaşlarımızın ve çalışanlarımızın hayatını kolaylaştıracak proje ve çalışmalara büyük bir hızla devam edileceğini belirtti.

Konuşmaların ardından pasta kesim törenine geçilirken, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü üst yönetimi ve personel ile birlikte aile fotoğrafı çekildi.

170. Kuruluş Yıldönümü Videosunu İzlemek İçin Linke Tıklayınız...

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook