mlogo.png

-A A +A

167. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri

Teşkilatımızın 167. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde; Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU ve beraberinde Bölge Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizce, saat 08.30 da İstanbul Vali Yardımcısı Günay ÖZDEMİR makamında ziyaret edilerek kutlamalara başlanmış, saat 10:00 da Taksim Cumhuriyet Anıtına çelenk konularak saygı duruşunda bulunulmuş ve Bölge Müdürümüz tarafından günün anlam ve önemi hakkında konuşma yapılmıştır.

Tören sonrasında katılımcılarla birlikte İstiklal caddesinde bulunan Beyoğlu Tapu Müdürlüğü ziyaret edilmiştir.

Saat 14:30 da Bölge Müdürlüğümüzde yapılan kutlamada, Bölge Müdürümüz ile birlikte Tapu ve Kadastro Başmüfettişi Sedat CEYLAN, Müfettiş Serdar BORAN, İstanbul Tapu Kadastrolular Dernek Başkanı Metin YEŞİL, teşkilat mensuplarımız ve emeklilerimizle birlikte günün anlam ve önemine binaen yapılan konuşmaların ardından pasta kesim töreni yapılmıştır.

Saat 16:30 da İstanbul Vali Yardımcıları Günay ÖZDEMİR ve Hasan ÖZTÜRK, Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ederek kuruluş yıldönümümüzü tebrik etmişlerdir.

22 Mayıs 2014 günü kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında tertiplenen Türk Müziği üstadı Mustafa SAĞYAŞAR şefliğindeki İstanbul Tapu Kadastrolular Derneği Korosu ve Mustafa SAĞYAŞAR solo konseri, elim Soma Maden faciasındaki şehitlerimiz anısına ve yakınlarına hürmeten ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kutlamalar Bölge Müdürlüğümüze bağlı İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerindeki 67 adet Tapu Müdürlüğü, 3 adet Kadastro Müdürlüğü ve 40 adet Kadastro Birimimizde kendi bünyelerinde çeşitli (eğlencesiz/mütevazi) etkinliklerle kutlanmıştır.