mlogo.png

-A A +A

166. Kuruluş Yılı Kutlama Yemeği

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 166. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle İstanbul II. Bölge Müdürlüğü ve İstanbul Tapu Kadastrolular Derneğinin müştereken düzenlediği  yemekli davet Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesislerinde gerçekleşti . Saat 20:00 da Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL , Bölge Müdürümüz Sayın Sedat CÖMERTOĞLU ve İstanbul Tapu Kadastrolular Dernek Başkanı Sayın Metin YEŞİL’in konuşmalarıyla  başlayan programa  Türk Müziği üstadı Mustafa SAĞYAŞAR şefliğindeki  İstanbul Tapu Kadastrolular Derneği TSM Korosu renk kattı.

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL , Bölge Müdürümüz Sayın Sedat CÖMERTOĞLU ve İstanbul Tapu Kadastorlular Dernek Başkanı Sayın Metin YEŞİL’in plaketler  takdim etmesinin ardından üstad Mustafa SAĞYAŞAR’ın solo programı katılımcıların iştirakiyle uzunca bir süre hatırlanacak görüntüler bırakarak saat 24:00 da program sona erdi.

Programa Genel Müdür Yardımcımız Gökhan KANAL, Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU, Emlak Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Ali KURUMAHMUT, Emekli  Bölge Müdürleri Nihat KANDALOĞLU, Ömer DEMİRAĞ, Kemal TÜRKER, İzzettin KOCUKOĞLU, İTO Emlak Komitesi Başkanı Azmi SARIBAY, Piri Reis CBS Çalışanları Yardımlaşma Derneği Başkanı Selami BALCI ve Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Tapu Kadastrolular Derneği Başkanı Metin YEŞİL ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Kadastro Müdürlerimiz, Tapu Müdürlerimiz, Müdür Yardımcılarımız ile Bölge Müdürlüğümüzde ve bağlı müdürlüklerde görev yapan personelimiz aileleriyle birlikte katılmışlardır.