Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Faaliyetler

Afganistan Heyeti’nin Ziyareti

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekili Gökhan KANAL, Afganistan Bağımsız İdaresi Kurumu misyon he

‘Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması’

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Kadastro Dairesi Başkanlığı tarafından Antalya’da düzenlenen ‘TKMP-EF Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması Çalışmaları Eğitim ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin Kayseri Temasları
Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin Kayseri Temasları...

Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen "Yatırım ve Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı"nın açılışına katıldı.

Dünya CBS Günü

Dünya CBS Günü 2016 Sempozyumu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bugünü Anlamak Geleceği Paylaşmak

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin katılımıyla gerçekleştirilen Dünya CBS Günü 2016 Sempozyumu’nun açılışının ardından “Bugünü Anlamak, Geleceği Paylaşmak” isimli panel gerçekleştirildi. 

 

TKGM ve DASK Arasında İşbirliği Protokolü

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Doğal Afet Sigortaları Kurumu arasında 'Afet Sonrası Hasarlı Alanlarda Havadan Görüntü Alımı ve Veri Üretimine İlişkin İşbirliği Protokolü' imzalandı.

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL CNR Emlak Zirvesinde…
Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL CNR Emlak Zirvesinde

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, İstanbul’da düzenlenen konut, işyeri satın alma, kiralama ve finansman projelerinin tanıtıldığı  CNR EXPO Emlak Zirvesi 2016’ya katıldı.

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL'ın Karadeniz Programı

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL,  Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin, Karabük, Safranbolu, Zonguldak, Kozlu ve Karadeniz Ereğli il ve ilçelerindeki programına katıldı.

Tahrir Defterleri İşbirliği Protokolü

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü arasında iki kurum arşivlerinde bulunan Tahrir Defterlerinin karşılıklı olarak değişim protokolü imzalandı.

Sayfalar