VATANDAŞA EN KİBAR DAVRANAN PERSONEL ANKETİ

27 Şub 2019

Memurlar.net internet sitesinin vatandaşa en kibar davranan personel anketinde Tapu ve Kadastro Personeli büyük farkla ilk sırada yer aldı.

Memurlar.net internet sitesinin vatandaşa en kibar davranan personel anketinde Tapu ve Kadastro Personeli büyük farkla ilk sırada yer aldı.

Sitenin “ Sizce hangi meslek grubu vatandaşa nazikçe/kibarca davranıyor ? sorusunu yönelttiği ankette, Tapu Personeli cevabı yaklaşık 10 bin oy ve yüzde 42’lik oy oranıyla ilk sırada yer aldı. 

Ankette Tapu ve Kadastro Personelini sırasıyla öğretmen, doktor, hemşire, polis, Adliye Personeli, Belediye Personeli, Maliye Personeli, Okul Müdürü/Yardımcıları meslekleri takip etti. 

Öte yandan anket sonuçlarını değerlendiren Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Tapu ve Kadastro Personelinin gösterdiği üstün çalışma gayretini nezaketli davranışlarıyla desteklemesinin her türlü takdirin üzerinde olduğunu belitti.

Genel Müdür Adlı, “Türkiye’nin en uç noktalarında ve zor koşullarda çalışan personelimiz, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan vatandaşın tapu işlemlerine yanıt vermek için olanca gücüyle çalışmasını sürdürüyor. Biliyoruz ki; vatandaş ve onların memnuniyeti olmadan Tapu ve Kadastro da olamaz. Bütün bunlara ilaveten personelimizin vatandaşımızdan nazik davranışını esirgememesi bizleri ziyadesiyle memnun ve onore  etmiştir. Her bir cefakar personelimi gözlerinden öpüyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadesini kullandı.