yozgat-bm

yozgat-bm

Tapu ve Kadastro XXII. (Yozgat) Bölge Müdürlüğü

Sarıkaya Kaymakamı Sayın Selami IŞIK tarafından Tapu Müdürlüğü personellerimize Başarı Belgesi verilmiştir.

Hem Covid-19 Pandemi hem de gurbetçilerin geldiği yaz dönemi boyunca mesai saati gözetmeksizin fedakarca çalışan Sarıkaya Tapu Müdürlüğü personellerimiz Sarıkaya Kaymakamı Sayın Selami IŞIK tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiş olup, belgeleri Sarıkaya Tapu Müdür Vekilimiz Bayram KARAASLAN takdim etmiştir.

Bölge Müdürlüğü olarak biz de personellerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizle videokonferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirilmiştir.

      Bölge Müdürümüz Sayın İsmail ERTÜRK başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlerimizin/Müdür vekillerimizin katılımı ile Videokonferans yöntemiyle 12.08.2021 tarihinde Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizin 2021 Yılı İlk Altı Aylık Çalışmaları konulu toplantı gerçekleştirilmiştir.                                                                             

AFAD Farkındalık Eğitimi Videokonferans Yöntemiyle gerçekleştirilmiştir.

Yozgat Valiliğimizin AFAD Farkındalık Eğitimi verilmesi ile ilgili talimatı gereği Bölge Müdürlüğümüz ve Yozgat Merkez ve İlçelerinde yer alan bağlı birimlerimizde görev yapan toplam 214 personele yönelik AFAD Farkındalık Eğitimi Videokonferans yöntemi ile gerçekleştirilmiştir.

Eğitim, Bölge Müdürümüz Sayın İsmail ERTÜRK'ün açılış konuşmasının ardından Yozgat Kadastro Müdürlüğümüzde Kontrol Mühendisi olarak görev yapan ve aynı zamanda AFAD Uzmanı olan Gizem CANER'in sunumuyla devam etmiştir.

 

Alaca Tapu Müdürlüğümüz ve Alaca Kadastro Birimimiz yeni yapılan Alaca Kaymakamlık Binasına taşınmıştır.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Alaca Tapu Müdürlüğümüz ve Çorum Kadastro Müdürlüğü Alaca Kadastro Birimimiz yeni yapılan Alaca Kaymakamlık Binasındaki yerlerine Kurum Konseptimize uygun olarak tadilat yaptırılarak taşınmışlar ve hizmet vermeye başlamışlardır.

Bölge Müdürlüğü olarak emeği geçenlere saygı ve şükranlarımızı sunar personellerimize başarılar dileriz.

Çorum Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ ve Çorum Vali Yardımcımız Sayın Tamer ORHAN Bölge Müdürlüğümüze bağlı Çorum Kadastro Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir.

Çorum Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ ve Çorum Vali Yardımcımız Sayın Tamer ORHAN Bölge Müdürlüğümüze bağlı Çorum Kadastro Müdürlüğümüzü ziyaret etmiş olup, Kadastro Müdürümüz Ferhat YÜCEL müdürlük çalışmalarıyla ilgili kendilerine bilgi vermişlerdir.

Bölge Müdürlüğü olarak Sayın Valimize ve Vali Yardımcımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı saygı ve şükranlarımızı sunarız.

Teşkilatımızın 174 üncü Kuruluş Yıldönümü Kutlanmıştır

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 174. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında;

21.05.2021 günü saat 10:00'da Covid-19 önlemleri dikkate alınarak Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK başkanlığında Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk konularak, saygı duruşunda bulunulmuştur.

Tören sonunda Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK, Bölge Müdür Yardımcımız İlyas ARSLAN ve Şube Müdürümüz Vedat SEL ile birlikte Yozgat Tapu Müdürlüğümüzü ve Kadastro Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir.