sanliurfa-bm

sanliurfa-bm

Tapu ve Kadastro XXI. (Şanlıurfa) Bölge Müdürlüğü

KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI iLE EMLAK RAYİÇ DEĞERİ PROTOKOLÜ

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Karaköprü Tapu Müdürlüğü ile Karaköprü Belediye Başkanlığı arasında elektronik emlak rayiç Protokolü imzalanmış olup, vatandaşımız emlak rayiç değerlerini online olarak Tapu Müdürlüğümüzde ulaşa bilecekler. Protokol İmza törenine Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN, Karaköprü Tapu Müdürü Hasan DİNDAR ve Karaköprü Belediye Başkanı Avukat Metin BAYDİL'li katılmışlardır.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM'un Mardin Ziyareti

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM'un Mardin ziyaretine Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN, Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN, Diyarbakır Bölge Müdürü Murat ÇALIK, Mardin Kadastro Müdürü Mustafa CUHA ve Mardin Merkez Artuklu Tapu Müdürü Abdurrahim KILINÇASLAN katılım sağlamışlardır.  Ayrıca Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN 21-1 İhale Paket MRD-ART Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi işi Şantiyesini denetiminde bulunmuşlardır.

Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN Merkez Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü Tapu ve Şanlıurfa Kadastro Müdürlüğüne Ziyaret

Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN Merkez Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü Tapu ve Şanlıurfa Kadastro Müdürlüğünü ziyaret ederek   yerinde İnceleme ve denetim yapılmış olup, çalışmalar hakkında bilgi-alış verişinde bulunmuşlardır.

Adıyaman Valisi ve Belediye Başkanına Ziyaret

Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN Adıyaman Valisi Sayın Mahmut ÇUHADAR ve Belediye Başkanı Sayın Dr. Süleyman KILINÇ'ı makamında ziyaret etmişlerdir. Bölge Müdürümüz yanı sıra Adıyaman Tapu Müdürü Esat DENLİ ve Kadastro Müdürü Onur SARIKAYA ile birlikte  Adıyaman Valisi ve Belediye Başkanına kurumumuz çalışmaları hakkında bilgiler sunmuşlardır.