istanbul-bm

Tapu ve Kadastro II. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü

Vefat

Kocaeli Kadastro Müdürümüz Ali TUNALI'nın babası Sabri TUNALI  vefat etmiştir. Cenazesi 29.07.2021 tarihinde Eskişehir ili Seyran Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Bilecik ilçesi Pazaryeri mezarlığına defnedilecektir.

Bölge Müdürlüğü olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İrtibat:  0505 235 47 01

Tapu Müdürü İrfan AYAKDAŞ’ ın annesi vefat etmiştir.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Bağcılar Tapu Müdürlüğünde görev yapan Tapu Müdürü İrfan AYAKDAŞ’ ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi yarın (24.07.2021) öğle namazını müteakip Aydın Karacasu Karabağlar köyünde defnedilecektir.

Bölge Müdürlüğü olarak merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İrt: İrfan AYAKDAŞ 05436211668

Bölge Müdürümüzün Bayram Mesajı

                     Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve saglıklı bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

                                                                                                                                                                               Dr. Cengiz YILDIRIM

Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK'in Ziyareti

2021 Yılı Lider Marka Ödülleri Töreninde "Yılın Kamu Kurumu" seçilen Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzü temsilen, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK ve Bölge Müdür Yardımcımız İbrahim ERSOY törene katılmıştır.

Ödül Töreni vesilesiyle İstanbul'da bulunan Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK, Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kağıthane ve Gebze Tapu Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi almıştır.

Kocaeli Kadastro Müdürlüğünde görev yapmakta iken Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığına ataması yapılan Kontrol Mühendisi Uğur AVŞAR' a Kurumumuza katkılarından ötürü dolayı kendisine plaket takdim edilmiştir.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kocaeli Kadastro Müdürlüğünde görev yapmakta iken Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığına ataması yapılan Kontrol Mühendisi Uğur AVŞAR' a Kurumumuza katkılarından ötürü dolayı kendisine plaket takdim edilmiştir. Bölge Müdürlüğü olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

İstanbul' da düzenlenen İşitme Engelliler Dünya Şampiyonasında Türk Milli Takımı Şampiyon Oldu.

İstanbul'da düzenlenen İşitme Engelliler Dünya Şampiyonasında Türk Milli Takımı şampiyonluğu kazanmıştır. Şampiyonada  Tapu ve Kadastro Spor Kulübü sporcularından Oğuz DÖNDER dünya ikincisi, Ercan GÖR ise dünya dördüncüsü olarak bizleri gururlandırmıştır. Şampiyon takımımızı ve sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz.