hatay-bm

hatay-bm

Tapu ve Kadastro XII. (Hatay) Bölge Müdürlüğü

Vefat

Anamur Tapu Müdürlüğünde görev yapan Muhittin YAYLA'nın eşi vefat etmiştir. Merhumeye Allah' tan rahmet, geride kalan yakınlarına başsağlığı dileriz.

İrtibat : Muhittin YAYLA 0 552 745 33 06

Vefat

Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdürlüğünde Kadastro Teknikeri olarak görev yapan Ayhan KARACALIOĞLU'nun annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah' tan rahmet, geride kalan yakınlarına başsağlığı dileriz.

İrtibat : Ayhan KARACALIOĞLU 0 505 571 89 88

Ziyaret

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Sinan FİDAN, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Sayın  Nihat ERDOĞAN ve Kontrol Mühendisi Sayın Battal PEKTAŞ 06-09 Temmuz 2021 tarihlerinde  Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir. Bölge Müdürlüğümüze bağlı Hatay, Adana, Mersin ve Osmaniye İllerinde Kadastro Müdürlük personeliyle toplantı yapılmış,   Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi işi devam eden Bölge Müdürlüğümüz yetki alanındaki tüm şantiyelerde denetimde bulunmuşlardır.

Halkla İlişkiler ve Stres Yönetimi Video Konferans Eğitimi

Bölge Müdürlüğümüz ve Çukurova Üniversitesi işbirliği ile Bölge Müdürlüğümüze bağlı Hatay, Adana, Mersin ve Osmaniye illerinde hizmet veren 50 Tapu ve 4 Kadastro Müdürlüğümüz personelini kapsayacak şekilde, 23-24 Haziran 2021 tarihlerinde, 16:00-17:30 saatleri arasında, video konferans  yöntemiyle, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Azmi YALÇIN tarafından Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi ve Halkla İletişim konularında eğitim verilmiştir.

Ziyaret

Yayladağı Kaymakamı Sayın Muhammed Sait BAYTOK  Bölge Müdürümüzü ziyaret etmiştir. Yapılan ziyarette Bölge Müdürümüz tarafından, Genel Müdürlüğümüzün stratejik hedefleri doğrultusunda Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizce yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verilmiştir.

Ziyaret

       Bölge Müdürümüz Antakya Kaymakamı Sayın Mustafa HARPUTLU’yu  ziyaret etmiştir. Bölge Müdürümüz tarafından, kurumumuzca İlçemizde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi paylaşılmıştır.