gaziantep-bm

gaziantep-bm

Tapu ve Kadastro XIII. (Gaziantep) Bölge Müdürlüğü

PAZARCIK KAYMAKAMINI ZİYARET

Bölge Müdür Vekilimiz İnan AYYILDIZ ve beraberinde Kahramanmaraş Kadastro Müdürü Celalettin BİLGİN ile birlikte göreve yeni başlayan Pazarcık Kaymakamı Sayın Mustafa Hamit KIYICI' yı makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyarette yapımı tamamlanan Pazarcık Hükümet konağındaki Tapu Müdürlüğü ve Kadastro Birimimize ayrılan hizmet yerleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur.

EMEKLİYE AYRILAN PERSONEL

Bölge Müdürlüğümüz Bilgisayar İşletmeni İbrahim DUYGULU, 15.09.2021 tarihi itibariyle emekliliğe ayrılmış olup, personelimize Genel Müdürlüğümüz tarafından gönderilen Plaket takdim edilmiştir. Kendilerine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, emeklilik hayatında sağlık , mutluluk ve başarılar dileriz.

GÖREVE BAŞLAMA...

Gaziantep Kadastro Müdürü iken Bölge Müdürlüğümüze Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan Lütfi ORHAN, Gaziantep Bölge Müdür Yardımcısı iken Kilis Kadastro Müdürlüğüne Kadastro Müdürü olarak atanan Eyüp GENÇER, Yavuzeli Tapu Müdürü iken Bölge Müdürlüğümüze Şube Müdürü olarak görevlendirilen Atilla ŞENBAY, Kilis Kadastro Müdürü iken Gaziantep Kadastro Müdürü olarak atanan Mahmut ZENCİRCİ görevlerine başlamış olup, yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.