Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO VIII. (ERZURUM) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Arif URUK
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
Mehmet KOÇYİĞİT
Mehmet KOÇYİĞİT
Uzman
Ad Soyad | Ünvan
Mahmut AYIK
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Nihat GÜL
Bilgisayar İşletmeni
Emrah AKTEPE
Emrah AKTEPE
Arşiv Memuru
Ad Soyad | Ünvan
Adem ORUÇ
Arşiv Memuru
Ad Soyad | Ünvan
Ertuğrul KOTAN
Arşiv Memuru
Sinan YILDIRIM | Şube Müdürü
Sinan YILDIRIM
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müdürlüğü
Deniz KILIÇ
Deniz KILIÇ
Mühendis
Ad Soyad | Ünvan
Gülcan ÖZDEN
Mühendis
Ad Soyad | Ünvan
Semih SERÇEOĞLU
Teknisyen
Ad Soyad | Ünvan
Mahmut YAŞAR
Teknisyen
Ad Soyad | Ünvan
Abdulbasri KAÇUŞ
Memur
Melik YÜZLÜKOĞLU | Şube Müdürü
Melik YÜZLÜKOĞLU
Şube Müdürü
İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü
Emrah TÜRK
Emrah TÜRK
Programcı
Ad Soyad | Ünvan
Ahmet POLAT
Bilgisayar İşletmeni
Erol GÖRMEZ
Erol GÖRMEZ
Bilgisayar İşletmeni
Eyüp SEVER
Eyüp SEVER
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Fatih AYDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Okan ÇINAR
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Serdar ARAS
Bilgisayar İşletmeni
Yakup YAVUZ
Yakup YAVUZ
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Hülya ÇİL
Memur
Ad Soyad | Ünvan
Ömer GÜNBEYİ
Memur
Ad Soyad | Ünvan
Semra KILIÇ
Memur
Ad Soyad | Ünvan
Mehmet TURAN
Şoför
Ad Soyad | Ünvan
Reşat AKTAŞ
Hizmetli
Abdulsamet ÇİPLAK
Abdulsamet ÇİPLAK
Daimi İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Bahadır DELİGÖZ
Daimi İşçi
Fadime YALNIZ
Fadime YALNIZ
Daimi İşçi
Kemal ALİCİOĞLU
Kemal ALİCİOĞLU
Daimi İşçi
Lütfi ERGÜL
Lütfi ERGÜL
Daimi İşçi
Mehmet KILIÇ
Mehmet KILIÇ
Daimi İşçi
Nihat KARAKUŞ
Nihat KARAKUŞ
Daimi İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Selahattin ALANKA
Daimi İşçi
Üzeyir TİRYAKİ
Üzeyir TİRYAKİ
Daimi İşçi
Doğan AKTAŞ | Şube Müdürü
Doğan AKTAŞ
Şube Müdürü
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
Mustafa BİNİCİ
Mustafa BİNİCİ
Avukat
Ad Soyad | Ünvan
Sema SELÇUK
Mühendis
Ad Soyad | Ünvan
Ali BEDİR
Memur
Hakan GÖZÜBÜYÜK | Şube Müdürü
Hakan GÖZÜBÜYÜK
Şube Müdürü V.
Personel Şube Müdürlüğü
M.Raşit CENGİZ
M.Raşit CENGİZ
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Ahmet AYIK
Memur
Gülten YILDIRIM
Şube Müdürü
Destek
Ad Soyad | Ünvan
Abdullah POLAT
Tekniker/Sivil Savunma
Emrah TURAN
Emrah TURAN
Güvenlik
Erkan KISA
Erkan KISA
Güvenlik
Fatih LALOĞLU
Fatih LALOĞLU
Güvenlik
M.Emin GÜNBEYİ
M.Emin GÜNBEYİ
Güvenlik
Ad Soyad | Ünvan
Turgay BAYDAN
Güvenlik