Anasayfa

WEB TAPU İŞLEMLERİ

Tapu müdürlüğüne gitmeden internetten satış, ipotek, mirasın intikali ve benzeri tüm tapu işlem başvurusunu yapabileceğiniz bir platformdur.

DETAYLI BİLGİ

PARSEL SORGULAMA

Sistemimiz; arsa, arazi gibi gayrimenkuller için yapılan parsel sorgulama işlemlerini online platformda yapmamızı sağlamaktadır.

DETAYLI BİLGİ

YOUR KEY TURKEY

Yabancıların Türkiye'de gayrimenkul yatırımlarına ilişkin her türlü bilgiye ulaşabilecekleri interaktif, her zaman güncel, dinamik bir platformdur.

DETAYLI BİLGİ

BAŞVURU SORGULAMA

Tapu müdürlüğüne gitmeden yapılan başvuruya bağlı işlemin aşamalarının durumunu gösterir platformumuzdur.

DETAYLI BİLGİ
58,248,889
TÜRKİYE GENELİ TOPLAM PARSEL
21,852,560
TÜRKİYE GENELİ TOPLAM BAĞIMSIZ BÖLÜM
51,565,174
TÜRKİYE GENELİ TOPLAM MALİK
402,371
TÜRKİYE GENELİ TOPLAM YABANCI MÜLKİYET

HABERLER & FAALİYETLER

 07 Tem 2021
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Heyetini Ağırladık...
 25 Haz 2021
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığınca yürütülen Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi kapsamında, Genel Müdürlük merkez ve taşra birimlerinde...
 27 May 2021
Kuruluşumuzun 174.Yıl Etkinlikleri...
 26 May 2021
Etik Günü ve Haftası 25-31 Mayıs...
 26 May 2021
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 174. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Kurumumuzda görevli personelimiz, aynı zamanda yamaç paraşütü eğitmeni olan Süleyman SOLAK; Kurumumuzun bayrağını dalgalandırdı...
 25 May 2021
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 174. Yıl Kuruluş Yıldönümü kutlamaları kapsamında Harita Dairesi Başkanlığımızın envanterinde kayıtlı uçağımız, personelimizle birlikte Ankara ve Şanlıurfa semalarında hava fotoğrafı çekim uçuşları gerçekleştirdi...
 24 May 2021
174. Yıl Anısına ...
 18 May 2021
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 174’üncü Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Türkiye Jokey Kulübünün Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü adına düzenlenen Koşusu, Ankara 75. Yıl Hipodromunda yapıldı...
 29 Nis 2021
Ülkemiz ile Azerbaycan arasında yürütülen 9. Dönem Karma Ekonomik Komisyonu çalışmaları kapsamında 21-22 Nisan 2021 tarihlerinde çevrimiçi ortamda “Tapu ve Kadastro Eğitim Çalıştayı” gerçekleştirilmiştir...

DUYURULAR

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİMİZDEN

 27 Temmuz 2021

Bölge Müdür V. Hayrullah AKDEMİR, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir ALBAYRAK'ı makamında ziyaret etmiş olup, ziyaret sırasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Yüksel ÖZDAL, TESKİ Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Zeki ÖZKAN ve Süleymanpaşa Tapu Müdürü Erkan GÜNDOĞAN'da hazır bulunmuşlardır.  

Kurumumuz ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı arasında işbirliğinin sorunsuz bir şekilde sağlanması, ortak yürütülen projeler ve protokollere yönelik bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

 27 Temmuz 2021

Bölge Müdür V. Hayrullah AKDEMİR Muratlı, Süleymanpaşa; Çorlu Tapu Müdürlüklerini ziyaret etmiş olup, personellerimizle kısa sohbetler gerçekleştrimiştir.

 27 Temmuz 2021

Bölge Müdürlüğümüze bağlı müdürlüklerde Kurban Bayramı sonrası ilk iş gününde işlem yapmaya gelen vatandaşlarımızın Kurban Bayramı personellerimiz tarafından kutlanmıştır.

 27 Temmuz 2021

Kocasinan Kaymakamı Sayın İlhan ABAY tarafından üstün gayret ve çalışmalarından dolayı Kocasinan Tapu Müdürüne Üstün Başarı, personellerine Başarı Belgesi verilmiş olup belgeler Bölge Müdür Vekilimiz Ragıp AKKURT tarafından personele takdim edilmiştir.

 26 Temmuz 2021

     Bölge Müdürümüz Sayın Funda AYDIN SEYMEN, Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Hakan ARMAĞAN, Kadastro Şube Müdürümüz Sayın Nail TEKİN, Antalya Kadastro Müdürümüz Sayın Mahmut GÜLTEKİN ile teknik personelin katılımlarıyla ''5. Grup Geçici 8 Tespitlerine'' yönelik toplantı yapılmıştır.

 26 Temmuz 2021

      Bölge Müdürlüğümüz hizmet binasında, Kurban Bayramı münasebetiyle personel ile bir araya gelinerek bayramlaşma töreni yapılmıştır.

e-dergi arşivimize
buradan ulaşabilirsiniz.
DEVAMI
Güncel makalelerimize
buradan ulaşabilirsiniz.
DEVAMI
Geçmişten günümüze
ışık tutan eserlerimize
sanal müze ile ulaşabilirsiniz.
DEVAMI
Genel müdürlük personelinin
hizmet içi eğitim eğitim programlarına
buradan ulaşabilirsiniz.
DEVAMI