-A A +A

ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ VE HEYETİNİN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARETLERİ

     Tapu ve Kadastro VI.(Antalya) Bölge Müdürümüz Sayın Funda AYDIN SEYMEN’in başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Hacı Emin YÜCEL ve Şube Müdürü Sayın Hamit BERBER ile birlikte Bölge Müdürlüğümüze yönelik 02-03/10/2019 tarihlerinde ziyarette bulunmuşlardır.

     Ziyaret esnasında misafirlerimize Tapu ve Kadastro XVIII.(Denizli) Bölge Müdürümüz Sayın İlhan ÖZLÜ,Bölge Müdür Yardımcılarımız Sayın Nevzat AKDENİZ,Halil Nafiz BAYINDIR ile Şube Müdürlerimiz eşlik etmişlerdir.

     Bölge Müdürlüğümüz Hizmet Binasında yer alan Merkezefendi ve Pamukkale Tapu Müdürlükleri ile Denizli Kadastro Müdürlüğüne gidilerek yapılan çalışmalar,yürütülen projeler ve uygulamalarla ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişinde ve bilgi paylaşımında bulunulmuştur.

     Bölge Müdürlüğümüzde denetim çalışmalarında bulunan Başmüfettişimiz Emin KOZAN ve Başmüfettişimiz Enes KAŞAK beylere de ziyarette bulunmuşlardır.

      Tapu ve Kadastro Antalya Bölge Müdürlüğümüzce, Bölge Müdürlüğümüze  gerçekleştirilen nazik ziyaret için kendilerine  teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.